határtalanul

nfu

Emberi Erőforrás Támogatáskezelő

Emberi Erőforrások Minisztériuma

Nemzeti Család-és Szociálpolitikai Intézet

Nemzeti Együttműködési Alap

Nemzeti tehetség program

Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet

PETŐFI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETOKTATÁSI ISKOLA, KOLLÉGIUM (5553 KONDOROS, ISKOLA UTCA 2/6., HRSZ: 2068) KOMPLEX ENERGETIKAI FEJLESZTÉSE

klebelsberg logo

nemzet fejlesztesi miniszterium logo

Csengetési rend

1.   7:45-8:30
2.   8:45-9:30
3.   9:45-10:30
4. 10:45-11:30
5. 11:45-12:30
6. 12:45-13:30

 

József Attila vers- és prózamondó verseny

2013. április 11-én, a magyar költészet napján rendezte meg a Petőfi István Általános Iskola felső tagozata az idei József Attila vers- és prózamondó versenyt a könyvtárban.

A tanulók egy kötelező verssel - Weöres Sándor Ballada három falevélről - és egy szabadon választott költeménnyel vagy prózával indulhattak a megmérettetésen.

A versenyzőket egy pedaqógusokból, könyvtárosból és szülőkből álló szakavatott zsűri értékelte. A szűri tagjai a következők voltak: Lónai Sándorné igazgatóhelyettes, Godáné Nagy Márta könyvtárvezető, Szászné Mokran Beáta SzMK-tag és Horcsák István óvopedagógus.

Az izgalmas versenyen a következő eredmények születtek:

Vers kategória

5. évfolyam

1. Kovács Kinga 5.a - felkészítő nevelője Klucsik Árpád;

2. Hajdú Harmat 5.b - felkészítő nevelője Dobos Lászlóné;

3. Tóth-Bera Lívia 5.b - felkészítő nevelője Dobos Lászlóné;

6. évfolyam

1. Melis Zsuzanna 6.a - felkészítő nevelője Béres Róza;

2. Petrovszki Zoltán 6.a - felkészítő nevelője Béres Róza;

3. Uhljár Martin 6.b - felkészítő nevelője Magyar Edit;

kondorosi iskola

  A költészet napja Kondoroson

7. évfolyam

1. Szigeti Virág 7.b - felkészítő nevelője Magyar Edit;

2. Dankó Marcell 7.b - felkészítő nevelője Magyar Edit;

3. Korcsog Kiara 7.b - felkészítő nevelője Magyar Edit;

Különdíj - Horcsák Martin 7. a - felkészítő nevelője Béres Róza;


8. évfolyam

1. Kovács Dóra 8.a - felkészítő nevelője Béres Róza;

1. Túri Bernadett 8.a - felkészítő nevelője Dobos Lászlóné;


Próza kategória

1. Tóth Tamara 5.b - felkészítő nevelője Dobos Lászlóné;

2. Vaszkó Dóra 5.b - felkészítő nevelője Dobos Lászlóné;

3. Nagy Rafaella 8.a és Stefáni Vivien 5.b
felkészítő nevelőjük Béres Róza és Dobos Lászlóné

Gratulálunk a megmérettetésen szépen szereplő  tanulóknak és felkészítő nevelőiknek!

A verseny lebonyolítása Magyar Edit és Váriné  Litauszky Zita tanárnők kitűnő szervező munkáját dicséri.